Noya Bilgisayar Kursu
"20 yıllık tecrübeyle..."

On Parmak Klavye Sertifikası

onparmak klavye sertifikası

On Parmak Klavye Kullanım Sertifikası sahibi olan biri klavyeye ve ekrana bakmadan bütün parmaklarını kullanarak hızlı yazı yazabilir. Günümüzde her işin bilgisayar ortamında yapılıyor olması bilgisayar başında geçirilen zamanın artması hızlı klavye kullanımına olan ihtiyacı artımşıtır. Firmalar hangi departmana personel alım yaparlarsa yapsınlar klavyeyi de hızlı kullanabilen kişileri tercih eder hale geldiler. Bu nedenle iş başvurularınızda bu sertifikayı da ilave etmek sizin öne çıkmanızı sağlayacaktır. 

 

On Parmak Klavye Kullanım Sertifikasına sahip olan bir birey, önündeki klavye türü ne olursa olsun bakmadan bütün parmaklarını yazma işine dahil ederek hızlı klavye kullanabilir.

ON PARMAK SERTİFİKASI MEB ONAYLI NASIL ALINIR?

On Parmak Sertifikasına sahip olabilmek için, Milli Eğitim Bakanlığından Ruhsatlı Bilgisayar Kursundan on parmak eğitim almalı ve 3 Dakikada 90 Kelime barajını geçebilmelidir. Bu baraj aynı zamanda katip alımlarında kullanılan barajdır. 

 

Ancak şu unutulmamalıdır ki, bütün sertifikalar sizin ön başvuru etiketinizdir, o işte kalıcı olmak tamamen sizin bildiklerinizi uygulayabilme yeteneğinizle sınırlıdır. 

Kursiyersiyer Yorumlarımızdan Günün Seçilen Yorumu
NESLİHAN KOÇAK
NOYA BİLGİSAYAR KURSU İÇİN ÖNCELLİKLE HAFİZE HANIM VE ŞABAN BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. BEN GENEL MUHASEBE VE ÖN MUHASEBE EĞİTİMİNİ ŞABAN HOCAMDAN ALDIM. GENEL MUHASEBE BİRAZ ZOR OLSADA ÖĞRENMEM GEREKEN HERŞEYDE YARDIMCI OLDU HOCAM. ÖN MUHASEBE PROGRAMLARINI GERÇEKTEN ÇOK İYİ ÖĞRENDİM HOCAMIN SABRINI VE ANLAYIŞINI TEBRİK EDİYORUM. HER KONUDA YARDIMCI OLDU KENDİSİ İYİ BİR ÖĞRETİCİ OLDUGUNDAN HİÇ ŞÜPHENİZ OLMASIN. HERGUN BİR İLMEK ÖREREK ÇOK GUZEL EĞİTİM SÜRECİ GEÇİRDİM. HAFİZE HANIMDA ÇOK İLGİ BİR YÖNETİCİ HOCAMIZIN OLMADIGI SÜREÇTEDE YARDIMCI OLDU. NOYA AİLESİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM VERİMLİ BİR EĞİTİM DÖNEMİ GEÇİRDİM. AYRICA EĞİTİMİ BİLGİSAYAR ÜZZERİNDEN DETAYLI ŞEKİLDE GÖRÜYORSUNUZ VE DİLEDİĞİNİZ ZAMANLARDA BİLGİSAYARLARI AKTİF KULLANABİLİYORSUNUZ. TERCİH ETMENİZ EN BÜYÜK ŞANSINIZ OLUR. (13.2.2020-14:58)

noya bilgisayar kursu

NOYA BİLGİSAYAR KURSU

Fetihtepe Mahallesi Halıcıoğlu Yanyol Cd. 
No: 5/3 (ŞarkPasajı) Cemal Kamacı Spor Salonu Karşısı Şark Durağı Üstü - Okmeydanı
Beyoğlu / İstanbul 
 
0 (212) 238 99 32
0 (545) 544 91 90 

noya bilgisayar harita