Noya Bilgisayar
"20 yıllık tecrübeyle..."

On Parmak Klavye Sertifikası

onparmak klavye sertifikası

On Parmak Klavye Kullanım Sertifikası sahibi olan biri klavyeye ve ekrana bakmadan bütün parmaklarını kullanarak hızlı yazı yazabilir. Günümüzde her işin bilgisayar ortamında yapılıyor olması bilgisayar başında geçirilen zamanın artması hızlı klavye kullanımına olan ihtiyacı artımşıtır. Firmalar hangi departmana personel alım yaparlarsa yapsınlar klavyeyi de hızlı kullanabilen kişileri tercih eder hale geldiler. Bu nedenle iş başvurularınızda bu sertifikayı da ilave etmek sizin öne çıkmanızı sağlayacaktır. 

 

On Parmak Klavye Kullanım Sertifikasına sahip olan bir birey, önündeki klavye türü ne olursa olsun bakmadan bütün parmaklarını yazma işine dahil ederek hızlı klavye kullanabilir.

 

On Parmak Sertifikasına sahip olabilmek için, Milli Eğitim Bakanlığından Ruhsatlı bir kursatan eğitim almalı ve 3 Dakikada 90 Kelime barajını geçebilmelidir. Bu baraj aynı zamanda katip alımlarında kullanılan barajdır. 

 

Ancak şu unutulmamalıdır ki, bütün sertifikalar sizin ön başvuru etiketinizdir, o işte kalıcı olmak tamamen sizin bildiklerinizi uygulayabilme yeteneğinizle sınırlıdır. 

Kursiyersiyer Yorumlarımızdan Günün Seçilen Yorumu
Kenan yabantağ
Selamın aleyküm, Aralık 2016'da başlamış olduğum noya bilgisayar kursu ile çağlayan adliyesini kazanmış bulunmaktayım. Başta hocalarıma teşekkür ederim kursta bulunduğum günlerde bana ve arkadaşlarıma ev ortamına yakın bir ortam sundukları için, bir arkadaş gibi davrandıkları içir tekrar teşekkür ederim.Hem on parmak hemde bilgisayar işletmenligi kursu aldım ve bölümlerinde belkide Türkiye'nin en iyilerindenler. İyi ki varsın noya bilgisayar ;) (9.3.2018-23:39)

noya bilgisayar kursu

NOYA BİLGİSAYAR KURSU

Fetihtepe Mahallesi Halıcıoğlu Yanyol Cd. 
No: 5/3 (ŞarkPasajı) Cemal Kamacı Spor Salonu Karşısı Şark Durağı Üstü - Okmeydanı
Beyoğlu / İstanbul 
 
0 (212) 238 99 32
0 (532) 650 81 77

noya bilgisayar harita