Noya Bilgisayar
"20 yıllık tecrübeyle..."

On Parmak Klavye Sertifikası

onparmak klavye sertifikası

On Parmak Klavye Kullanım Sertifikası sahibi olan biri klavyeye ve ekrana bakmadan bütün parmaklarını kullanarak hızlı yazı yazabilir. Günümüzde her işin bilgisayar ortamında yapılıyor olması bilgisayar başında geçirilen zamanın artması hızlı klavye kullanımına olan ihtiyacı artımşıtır. Firmalar hangi departmana personel alım yaparlarsa yapsınlar klavyeyi de hızlı kullanabilen kişileri tercih eder hale geldiler. Bu nedenle iş başvurularınızda bu sertifikayı da ilave etmek sizin öne çıkmanızı sağlayacaktır. 

 

On Parmak Klavye Kullanım Sertifikasına sahip olan bir birey, önündeki klavye türü ne olursa olsun bakmadan bütün parmaklarını yazma işine dahil ederek hızlı klavye kullanabilir.

 

On Parmak Sertifikasına sahip olabilmek için, Milli Eğitim Bakanlığından Ruhsatlı bir kursatan eğitim almalı ve 3 Dakikada 90 Kelime barajını geçebilmelidir. Bu baraj aynı zamanda katip alımlarında kullanılan barajdır. 

 

Ancak şu unutulmamalıdır ki, bütün sertifikalar sizin ön başvuru etiketinizdir, o işte kalıcı olmak tamamen sizin bildiklerinizi uygulayabilme yeteneğinizle sınırlıdır. 

Kursiyersiyer Yorumlarımızdan Günün Seçilen Yorumu
munise efe
Bilgisayar kursu için araştırmalar yaptım bu yaz. kalite ve fiyat konusunda noya bilgisayar kursunu tercih ederek bilgisayar işletmenliği aldım.Birebir eğitimden memnun kaldım meb in sertifika sınavını bekliyorum kursun kendi sertifikasını aldım. Sevinç hoca sayesinde sadece sertifikaya sahip olmadım gerçekten öğrendim. Kendisine ve kurs çalışanlarına çok teşekkür ederim. (21.10.2018-11:15)

noya bilgisayar kursu

NOYA BİLGİSAYAR KURSU

Fetihtepe Mahallesi Halıcıoğlu Yanyol Cd. 
No: 5/3 (ŞarkPasajı) Cemal Kamacı Spor Salonu Karşısı Şark Durağı Üstü - Okmeydanı
Beyoğlu / İstanbul 
 
0 (212) 238 99 32
0 (532) 650 81 77

noya bilgisayar harita