Noya Bilgisayar
"20 yıllık tecrübeyle..."

Onparmak Klavye Kursu

Adalet Bakanlığı yeni katip alımı için ilanı 2019 yılı Nisan - Mayıs döneminde yayımlayacaktır. İlan yayımlanmadan, on parmak klavye eğitimlerimiz için zamanında kayıt yaptırmayı ihmal etmeyin !

 

Son yapılan Zabıt ve İcra Katipliği sınavında derece yaparak kazanan kursiyerlerimiz

Merve DURMUŞ - BİM

Cansu ALTINIŞIK - BİM

Derya DALGAKIRAN - Bakırköy

Çetin KÖSE - Çağlayan

Ezgi AKÇAM - Çağlayan

Kenan YABANTAĞ - Çağlayan

Sümeyra KURT - Bakırköy

Süreyya ÖZKAYA - Anadolu

Murat Ağır - Anadolu

Hatun Akdoğan-Çağlayan

On parmak Klavye kursu klavyeye bakmadan bütün parmakları kullanarak yazı yazma kazanımı eğitimidir. Bu kurs 160 Saatlik bir eğitim süresini içerir. Daha çok zabıt katipliği sınavına hazırlık için katılım olmakla birlikte, Klavyeyi hızlı kullanmak isteyenlerde bu kursa katılmaktalar. Bir çok işyerinde ofis elemanı veya muhasebe personeli seçilirken on parmak bilip bilmediği sorulmaktadır. Günümüzde bütün işlemlerin bilgisayardan yapılması dolayısıyla iş ve zaman kazanımı için on parmak klavye kullanımı bir zorunluluk haline gelmiştir.

klavye kursuKurs Ücreti
Grup Fiyatı   Bireysel Fiyat
Peşin 500TL Peşin 500TL
Taksitli 2x350 TL Taksitli 2x350 TL
Kurs Süresi

Eğitim süresi 3 ay olup, hızlandırılmış eğitimlerde 1 aya kadar inebilmektedir. Saat olarak toplam 160 Saat ders süresini içermektedir. Bu süre sonunda istenilen hedefe ulaşamayan kursiyerlere ücretsiz eğitim tekrarı önerilir. On parmak klavye kullanımında Yeterlilik barajı 3 dakikada 90 kelimedir. On parmak eğitim aşamalı olarak yapılmakta olup bu aşamalar aşağıda görüldüğü gibidir. 

  • Acemi Düzeyi (50 saat)
  • Orta Düzey (60 saat)
  • İleri Düzey (60 saat)

onparmak kursu gün ve saatleron parmak klavye kursu


Kursun Amacı

Araştırmalara göre bilgisayar başında geçirilen sürenin %80'i klavyede tuş arayarak geçmektedir. Bu da sürekli bilgisayarda iş yapan kişiler için büyük bir zaman kaybı demektir. Bu eğitimi tamamlayan bireyler klavyeye bakmadan bütün parmaklarını kullanarak çok hızlı yazı yazma alışkanlığı kazanmış olacaklardır. Kamu ve Özel kuruluşlar personel ve işçi alımlarında on parmak klavye kullanımını vazgeçilmez bir kriter olarak öne çıkmaktadır.

 

 

 

 

Kursiyersiyer Yorumlarımızdan Günün Seçilen Yorumu
Çağdaş Canbulat
Kursa geldiğim ilk günden beri güler yüzlerini eksik etmeyen ve çok iyi bir eğitim veren hocalarıma teşekkür ederim. Kesinlikle çevreme tavsiye edeceğim bir kurs. (25.2.2019-16:13)

noya bilgisayar kursu

NOYA BİLGİSAYAR KURSU

Fetihtepe Mahallesi Halıcıoğlu Yanyol Cd. 
No: 5/3 (ŞarkPasajı) Cemal Kamacı Spor Salonu Karşısı Şark Durağı Üstü - Okmeydanı
Beyoğlu / İstanbul 
 
0 (212) 238 99 32
0 (532) 650 81 77

noya bilgisayar harita